O Nas

Klinika Denta Mare powstała z myślą o zapewnieniu możliwie najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Z tego właśnie względu, pragniemy dać Państwu możliwość skorzystania ze starannie dobranej, doświadczonej i wykwalikowanej kadry lekarzy specjalistów oraz najnowszych, cyfrowych rozwiązań dostępnych w stomatologii i chirurgii stomatologicznej. Cały know-how oraz techniki leczenia, obdarzone ponad 10 letnim doświadczeniem z wielką przyjemnością oferujemy w nowej lokalizacji – Świnoujściu.

W klinice Denta Mare stawiamy przede Wszystkim na kompleksowość usług, dlatego też wyposażyliśmy gabinety w materiały z najwyższych półek, które sprawiają, że zabiegi przeprowadzane są sprawnie oraz bezpiecznie. Każdy zabieg przeprowadzony jest w oparciu o pełną diagnostykę, w tym także komputerową tomografię 3D, która pozwala wyeliminować całkowicie ryzyko niepowodzeń.

Wiemy jak bardzo ważny w życiu codziennym jest piękny uśmiech, w związku z czym dołożymy wszelkich starań, aby pacjent opuszczający klinikę Denta Mare czuł się w pełni usatysfakcjonowany i zaopatrzony w najwyższym standardzie.

Zapraszamy i dziękujemy.
 

Dr Kamil Szewczyk.